Kalendar takmičenja, 29. jun 2022

Sva navedena vremena takmičenja su po vremenskoj zoni u Alžiru. U odnosu na vreme u Srbiji, Alžir ide jedan sat unazad.

Kalendar takmičenja, Mediteranske igre Oran 2022, 29. jun 2022

SportSportistaDisciplina / događajPolNTDanDatumVremeRezultatPlasman
StreličarstvoAnja BrkićIndividual 70mŽQualifying roundSreda29.06.2022.9:00
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mMQualifying roundSreda29.06.2022.9:00
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mM1/24 FinalsSreda29.06.2022.12:00
BadmintonMarija SudimacDoha Hany (EGY) / SinglŽ1/4 finalsSreda29.06.2022.9:00
BadmintonSinglŽ1/2 finalsSreda29.06.2022.17:00
StreljaštvoZorana Arunović / Damir MikecMix tim / V.pištoljŽ/MQualificationSreda29.06.2022.9:15
StreljaštvoMix tim / V.pištoljŽ/MFinalSreda29.06.2022.11:30
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽGarci Fadwa (TUN) - round 16 groupSreda29.06.2022.10:50
Stoni tenisSinglŽGoda Hana (EGY) - round 16 groupSreda29.06.2022.15:20
Stoni tenisSinglŽToliou Aikaterini (GRE) - round 16 groupSreda29.06.2022.17:50
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽAltinkaya Sibel (TUR) - rounds 16 groupSreda29.06.2022.10:50
Stoni tenisSinglŽZhang Sofia-Xuan (ESP) - round of 16 groupSreda29.06.2022.15:20
Stoni tenisSinglŽPiccolin Giorgia (ITA) - round of 16 groupSreda29.06.2022.17:50
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglŽKonstantinopoulosKonstantinos (GRE) / Rounds 17 - 32 mestaSreda29.06.2022.10:00
Stoni tenisSinglŽ1/4 Finals of 17 - 32Sreda29.06.2022.14:30
Stoni tenisSinglŽ1/2 Finals of 17 - 32Sreda29.06.2022.17:00
Stoni tenisSinglŽFinal of 17 - 32Sreda29.06.2022.19:30
Stoni tenisMarko JevtovićSinglŽRobles Alvaro (ESP) - round of 16 groupSreda29.06.2022.10:50
Stoni tenisSinglŽGunduz Ibrahim (TUR) - round of 16 groupSreda29.06.2022.15:20
Stoni tenisSinglŽRembert Bastien (FRA) - round of 16 groupSreda29.06.2022.17:50
Vaterpolomuška ekipaSRB - ITAM1/2 FinalsSreda29.06.2022.17:00
DžudoMilica Nikolić48kgŽEliminacion, repachages, 1/2 finalSreda29.06.2022.11:00
Džudo48kgŽFinal blocSreda29.06.2022.16:00
Džudo48kgŽMedal CeremonySreda29.06.2022.17:45
DžudoNadežda Petrović52kgŽGiorda Francesca (ITA) / EliminacionSreda29.06.2022.11:00
Džudo52kgŽrepachages, 1/2 finalSreda29.06.2022.11:00
Džudo52kgŽFinal blocSreda29.06.2022.16:00
Džudo52kgŽMedal CeremonySreda29.06.2022.17:45
DžudoMarica Perišić57kgŽEliminacion, repachages, 1/2 finalSreda29.06.2022.11:00
Džudo57kgŽFinal blocSreda29.06.2022.16:00
Džudo57kgŽMedal CeremonySreda29.06.2022.17:45
DžudoStrahinja Bunčić66kgMGobert M. (FRA) / EliminacionSreda29.06.2022.11:00
Džudo66kgMrepachages, 1/2 finalsSreda29.06.2022.11:00
Džudo66kgMFinal blocSreda29.06.2022.16:00
Džudo66kgMMedal CeremonySreda29.06.2022.17:45
BoksOmer Ametović52kgMMehdi Hajri (TUN) / 1/4 FinalSreda29.06.2022.14:45
BoćanjeDejan KovačevićLyonnaisePrecision shootingMSin Ahmed Boufateh (ALG) / BronzeSreda29.06.2022.10:00
BoćanjeDejan KovačevićLyonnaisePrecision shootingMSid Hamed Boufateh (ALG) / BronzeSreda29.06.2022.10:00
BoksNazif Sejdi60kgMMohamed Hamout (MAR) / 1/4 finaleSreda29.06.2022.16:45
BoksSemiz Aličić63kgMAbdelhaq Nadir (MAR) / 1/4 finaleSreda29.06.2022.18:00
BoksAlmir Memić75kgMAnmad Ghousoon (SYR) / 1/4 finaleSreda29.06.2022.20:00