Kalendar takmičenja, 30. jun 2022

Kalendar takmičenja, MI Oran 2022, 30.06.2022

SportSportistaDisciplina / događajPolNTDanDatumOdDoRezultatPlasman
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mM1/16 FinalsČetvrtak30.06.2022.9:00
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mM1/8 FinalsČetvrtak30.06.2022.9:55
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mM1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:35
StreličarstvoMihajlo StefanovićIndividual 70mM1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.11:10
StreljaštvoMilenko SebićV. puškaMQualificationČetvrtak30.06.2022.9:1510:30
StreljaštvoMilenko SebićV. puškaMFinalČetvrtak30.06.2022.11:30
StreljaštvoMilenko SebićV. puškaMMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.12:15
StreljaštvoLazar KovačevićV. puškaMQualificationČetvrtak30.06.2022.9:1510:30
StreljaštvoLazar KovačevićV. puškaMFinalČetvrtak30.06.2022.11:30
StreljaštvoLazar KovačevićV. puškaMMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.12:15
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽ1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:0011:40
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽ1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.14:1015:00
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽBronzaČetvrtak30.06.2022.16:4017:30
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽZlatoČetvrtak30.06.2022.18:2019:10
Stoni tenisSabina ŠurijanSinglŽMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.20:00
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽ1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:0011:40
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽ1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.14:1015:00
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽBronzaČetvrtak30.06.2022.16:4017:30
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽZlatoČetvrtak30.06.2022.18:2019:10
Stoni tenisIzabela LupuleskuSinglŽMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.20:00
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglM1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:0011:40
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglM1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.15:0015:50
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglMBronzaČetvrtak30.06.2022.17:3018:20
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglMZlatoČetvrtak30.06.2022.19:1020:00
Stoni tenisDimitrije LevajacSinglMMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.20:00
Stoni tenisMarko JevtovićSinglM1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:0011:40
Stoni tenisMarko JevtovićSinglM1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.15:0015:50
Stoni tenisMarko JevtovićSinglMBronzaČetvrtak30.06.2022.17:3018:20
Stoni tenisMarko JevtovićSinglMZlatoČetvrtak30.06.2022.19:1020:00
Stoni tenisMarko JevtovićSinglMMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.20:00
OdbojkaMuška ekipaTimM1-апрČetvrtak30.06.2022.10:0021:00
OdbojkaŽenska ekipaTimŽ1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.10:0021:00
BadmintonMarija SudimacSinglŽFinalČetvrtak30.06.2022.10:0012:00
BadmintonMarija SudimacSinglŽMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.12:00
BadmintonSara LončarSinglŽFinalČetvrtak30.06.2022.10:0012:00
BadmintonSara LončarSinglŽMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.12:00
VaterpoloMuška ekipaTimM3-4 placeČetvrtak30.06.2022.13:0015:00
Muška ekipaTimMFinalČetvrtak30.06.2022.15:0017:00
BiciklizamOgnjen IlićTime trial, individual(hronometar)MRaceČetvrtak30.06.2022.11:00
BiciklizamOgnjen IlićTime trial, individual(hronometar)MMedal CeremonyČetvrtak30.06.2022.13:00
JedrenjeKristina BojaLaser RadijalŽRaceČetvrtak30.06.2022.11:00
JedrenjeNikola BanjacLaser StandardMRaceČetvrtak30.06.2022.11:00
RukometŽenska ekipaSRB X PORŽRoundsČetvrtak30.06.2022.12:00
RukometMuška ekipaITA X SRBMRoundsČetvrtak30.06.2022.12:00
BoksOmer Ametović52kgM1/2 Final Session 9Četvrtak30.06.2022.13:0018:00
BoksNazif Sejdi60kgM1/2 Final Session 9Četvrtak30.06.2022.13:0018:00
BoksVladimir Mironchikov81kgM1/2 Final Session 9Četvrtak30.06.2022.13:0018:00
StreličarstvoBrkić / StefanovićMix timŽ/M1/8 FinalsČetvrtak30.06.2022.14:00
StreličarstvoBrkić / StefanovićMix timŽ/M1/4 FinalsČetvrtak30.06.2022.14:40
StreličarstvoBrkić / StefanovićMix timŽ/M1/2 FinalsČetvrtak30.06.2022.15:00
BoksSemiz Aličić63kgM1/2 Final Session 10Četvrtak30.06.2022.18:0021:00
BoksNikolina Gajić66kgŽ1/2 Final Session 10Četvrtak30.06.2022.18:0021:00
BoksAlmir Memić75kgM1/2 Final Session 10Četvrtak30.06.2022.18:0021:00
AtletikaIvana Ilić100mŽ1st RoundČetvrtak30.06.2022.18:15
AtletikaIvana Ilić100mŽFinalČetvrtak30.06.2022.20:20
AtletikaElzan Bibić1500mM1st RoundČetvrtak30.06.2022.19:10
AtletikaAsmir KolašinacKuglaMFinalČetvrtak30.06.2022.19:20
AtletikaAsmir KolašinacKuglaMMedal ceremonyČetvrtak30.06.2022.21:00
AtletikaArmin SinančevićKuglaMFinalČetvrtak30.06.2022.19:20
AtletikaArmin SinančevićKuglaMMedal ceremonyČetvrtak30.06.2022.21:00
Basketball 3X3Ženska ekipaALG X SRBŽRoundsČetvrtak30.06.2022.20:40
Basketball 3X3Muška ekipaSRB X CYPMRoundsČetvrtak30.06.2022.21:00